Książki, Książki dla kobiet, Zapowiedzi

Wszystko zaczyna się od banana

Wszystko zaczyna się od banana

Lekka, przyjemna, z ogromną dawką pozytywnej energii i humoru. Sięgnij po nią, kiedy dzień dał ci w kość lub ktoś skutecznie zepsuł ci humor. “Jego banan to porcja śmiechu, która rozwieje nawet najczarniejsze chmury.

Ogień i woda

Ona – jest początkującą dziennikarką, która dostaje mało ambitne tematy, z czego nie jest zbyt zadowolona. Dodatkowo Natasha to chodzące nieszczęście. Jest zupełnie roztrzepana i niezorganizowana, wszędzie się spóźnia. Pech jest niewątpliwie jej najlepszym przyjacielem. Jeżeli komuś ma przytrafić się jakieś nieszczęście, bez cienia wątpliwości można stawiać, że będzie to Natasha.

On – właściciel ogromnej firmy zajmującej się marketingiem, multimilioner, pedant. Ciężko znaleźć mężczyznę bardziej zorganizowanego niż Bruce. Jego życie jest dokładnie poukładane, każdy dzień zaplanowany ma co do minuty. Nie ma tu miejsca na szaleństwo, spontaniczność czy rozkojarzenie. Wszystko działa jak w przysłowiowym szwajcarskim zegarku.

Zaczyna się od banana

Pewnego dnia Natasha dostaje swoje pierwsze poważne zlecenie. Ma zdobyć posadę stażystki w firmie marketingowej Bruce’a i znaleźć na niego jakieś haki, które pozwolą jej stworzyć dobry artykuł. Podekscytowana dziewczyna udaje się do siedziby firmy, gdzie w oczekiwaniu na prezesa chwyta za banana. Nie wie jednak, że nie jest to zwykły banan. To JEGO banan, ktoś nawet podpisał go imieniem Bruce. Niekomfortowa sytuacja doprowadza do tego, że Natasha zostaje zatrudniona na stanowisku asystentki szefa. Jak można się domyślić między tą dwójką rodzi się uczucie. Uczucie, od którego skrzywdzony przez poprzednią partnerkę mężczyzna się wzbrania. Emocje są jednak silniejsze od zdrowego rozsądku, dlatego płomienny romans szybko się rozwija. Ona jest dla niego gotowa wziąć w ryzy swoje życie, on z kolei mógłby dla niej wprowadzić do swojego nieco chaosu.  Jak potoczą się ich losy, kiedy Bruce odkryje, z jakim zamiarem Natasha zatrudniła się w jego firmie? Czy dziewczynie uda się wszystko wyjaśnić? Czy uczucie wygra z rozsądkiem i strachem przed zranieniem?

Lekka i pozytywna

Jego banan Penelope Bloom to niezwykle pozytywnie nastrajająca książka. Już pierwsze kartki wywołują w czytelniku niekończące się wybuchy śmiechu. Prosty język, nie przedłużająca się akcja  sprawiają, że książkę czyta się bardzo szybko. Rozrywki wystarczy na kilka godzin. Jest to pozycja lekka, która nie wymaga głębszej analizy, zatapiania się w skomplikowaną psychikę bohaterów czy przemyśleń. To lektura, która ma za zadanie odprężyć po ciężkim dniu, dostarczyć pozytywnej energii i rozbawić.

Ty również sięgnij po “Jego banan i przeżyj pikantną przygodę!